Rockit Bebek Arabası Titreşim Cihazı (RK001)

Marka : Rockit
Fiyat : ₺299,90(KDV Dahil)
* ₺37,03 'den başlayan taksitlerle

Adet

Artır Azalt

Rockit Bebek Arabası Titreşim Cihazı


Ürün Ölçüleri: 9.5 x 8.6 x 15.5 cm       0- 6 Ay kullanım için uygundur. 

Tüm bebek arabaları ve pusetler için uygundur.  


Rockit'in yatıştırıcı sallanma hareketi bebeğinizi uykuda ve hareket halinde tutar. Siz olmasanız bile!

Küçük adam, araba hareket etmeyi bıraktığı anda uyanır mı? Rockit sallanmaya devam edecek, böylece yapmak zorunda kalmayacaksın! Yoldayken ebeveynlere yardımcı olmak için yaratılan bu kullanışlı aksesuar, bebeklerin hareket etmesini ve bu sayede şekerleme yapmasını sağlıyor.

Bebek arabasına veya pusetinize takın, düğmeyi itin ve bebeğinizin olduğu gibi hafifçe sallanabilmesi için hızı ayarlayın. Aslında bilimsel testler, titreşim seviyesinin, bir pusetin normal el sallamasını taklit ettiğini ve hafif sakinleştirici hareketin, kaldırım taşlarının üzerinde hareket eden bir pusetten daha yumuşak olduğunu göstermektedir. 

Sabit bir hızda hareket eden bir trende olduğunuz zaman, ileriye ve geriye doğru bir ivme yoktur, sadece bir taraftan diğerine hareket ederiz (bir vagonda yürürken sallanma şeklini düşünün). Aynı şey bir araba yada bebek arabası içinde yol boyunca itildiğinde de olur. Rockit mucidi Dr Nick Webb (Ses ve Titreşim Mühendisliği doktorası bulunur) üç aylık kızı Abby'nin bu hareket durduğunda uyanacağını fark etti. Aynı şekilde sallanan hareketi üretmek için Rockit'i geliştirdi.

Rockit'i gönül rahatlığıyla 0-6 aylık çocuklarınız için kullanabilirsiniz. Rockit en yüksek AB güvenlik standartlarına göre üretilmiştir.


Yaş Aralığı
0-12 Aylık 1 Yaş ve üzeri 2 Yaş ve üzeri
PAYLAŞ: